Náš příběh I.

Je na čase představit trochu více Job Institut – kde jsme se tu vzali, co od nás můžete čekat a jak můžeme být prospěšní právě vám? Pokud vás zajímá cokoliv ohledně osobního nebo profesního rozvoje, nebo máte třeba startup nebo jen dobrý nápad, neodcházejte a přečtěte si tento článek až do konce.

Předně vám chceme představit náš cíl – naším cílem a posláním je předávat lidem naše zkušenosti z byznysu, různých projektů apod. Pomáháme jednotlivcům i firmám  v oblasti profesního i osobního rozvoje, kariéry. Firmám pomáháme s nastavením HR managementu či procesů, dokážeme sehnat kvalitní zaměstnance, kteří se do firmy hodí.  Propojujeme lidi a firmy. Protože máme rádi smysluplnou činnost, podporujeme i nově vznikající startupy, pomůžeme vám rozvíjet nové nápady a transformovat je v životaschopné projekty.

Protože ve své praxi denně vidíme, že většina uchazečů bojuje s problémem prezentace sebe sama nebo se neumějí / bojí prodat své zkušenosti a dovednosti, pomáháme těmto lidem zlepšit a upevnit své prezentační dovednost. Tato oblast úzce souvisí s penězi a schopností říct si za svou práci částku, se kterou jsme spokojeni.

Pokud se rozhodnete absolvovat například mentoring s kariérním konzultantem, připravte se na partnerskou spolupráci. Mentor vám předá své zkušenosti a dovednosti, pomůže vám odhalit váš potenciál, stanovit si vize a cíle do budoucna. Díky tomu společně definujete dosažitelný cíl, který je měřitelný. Jedno sezení trvá běžně 60 – 90 minut. Počet sezení vždy záleží na individuálním případu a tématech, která během mentoringu otevřete. Jak to většinou probíhá? Během první schůzky si s mentorem ujasníte, kdo jste, co umíte, kým chcete být a kam byste se chtěli posunout, co změnit. Na dalších schůzkách postupně s mentorem pracujete na svých hodnotách a umění prodat se jako profesionál, formujete si kariérní plán a podnikáte jednotlivé kroky. Ač se to může zdát nereálné, s každým mentoringovým sezením rostete jako osobnost a posouváte se dál.

„Jeden z největších klíčů k úspěchu je mít disciplínu dělat to, co víte, že byste měli dělat, i když se vám zrovna nechce.“ – autor neznámý

Pořádáme i různé workshopy a semináře na témata jako jsou komunikace, umění se prodat, kariérní poradny apod. Jsme tu pro vás, nasloucháme vám a přinášíme ryze osobní přístup.